Wydarzenie dla osób socjalizowanych do roli kobiecej/kobiet (cis, trans, trans femine)
Warszat będzie bezpieczną przestrzenią do rozmowy, dzielenia się refleksjami i wspólnego eksplorowania tematu wulwy. Skoncentrujemy się na analizie kulturowych narracji związanych z wulwą i zastanowimy się, w jaki sposób wpływają one na nasze postrzeganie ciała, seksualności, szczególnie tej queerowej. Przyjrzymy się także temu, w jaki sposób wulwa była przedstawiana w sztuce na przestrzeni dziejów. Część teoretyczna będzie wstępem i inspiracją do działań twórczych, podczas których będziemy tworzyć miniatury wulwy przy użyciu różnorodnych materiałów artystycznych. Jeśli zastanawiasz się, czy masz wystarczające zdolności manualno-artystyczne aby wziąć udział w warsztacie – odpowiadamy, że proponowane przez nas formy działań artystycznych będą różnorodne i każda osoba, niezależnie od tego co myśli o swoich zdolnościach, znajdzie coś dla siebie
Data: 9 czerwca w godzinach 16.30-20.30.
Miejsce: Stowarzyszenie Lambda Warszawa, ul. Żurawia 24a/4
Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz:
https://tiny.pl/dfnb5
Prowadzenie:
Alina Synakiewicz – pedagożka, edukatorka seksualna, trenerka umiejętności psychospołecznych. Od 2004 roku współpracuje z organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz praw reprodukcyjnych i seksualnych. Zajmuje się edukacją seksualną, antydyskryminacyjną, artystyczną, dzieci, młodzieży i dorosłych. Na co dzień pracuje w Fundacji Trans-Fuzja. W ramach zainteresowań zawodowych zajmuje się seksualnością jako konstruktem społeczno – kulturowym.
https://www.facebook.com/events/483552547346546/
Treść wydarzenia: organizator
Strona osiemtrzy.pl to platforma internetowa, która koncentruje się na tematach związanych z kulturą, sztuką, modą i nowoczesnym stylem życia, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień dotyczących społeczności LGBTQ+. Publikowane na niej artykuły, wywiady oraz analizy poruszają istotne kwestie związane z tożsamością, równouprawnieniem i widocznością osób LGBTQ+ w przestrzeni publicznej i popkulturze. Treści na stronie są tworzone zarówno przez ludzi, jak i hybrydowo przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji, co pozwala na połączenie autentycznego głosu twórców z nowoczesnymi technologiami, zapewniając różnorodność perspektyw i świeżość spojrzenia na współczesne tematy.
© 2024 osiemtrzy.pl
Co o tym myślisz? Skomentuj!